HGF ve HGF Plus Yetkili Satış Sitesi - Saç Dökülmesi Problemine Profesyonel Saç Bakım Ürünü
Yuda HGF & HGF Plus HGF Sipariş
HGF Plus Siparişi

ISO 9001 belgeli sarımsak şampuanı Biogreen.

Binlerce yıldır sayısız derde şifa için kullanılan sarımsak artık BioGreen Sarımsak Şampuanı‘nın içerisinde. Üstelik tamamen çevreye duyarlı. Yapısında; saçın genel yapısını ve saç derisini güçlendirecek birçok bitki özünü birarada içeren Biogreen’in başlıca içeriği; sarımsak, ısırgan, menekşe, avokado, buğday özleri ve çinko bileşenidir. Bu ekstrelerden her birinin saç’a ve saç derisine ne kadar faydası olduğu birçoğumuz tarafından bilinmektedir. Siz de saçlarınıza bir güzellik yapın, sarımsak şampuanımızı kampanyalı fiyatıyla hemen sipariş verin.

plo

 

“Sultanların saçlarını güzelleştiren sarımsak, artık sizin de saçlarınızı güzelleştirecek”

sarimsak-sampuani-biogreenSaçları dökülenler, yıpranmış saçlarını onarmak isteyenler, saç köklerini güçlendirmek isteyenler. Eğer sizde saçlarınız için uzun süredir uzman bir şampuan arıyorsanız, artık buldunuz. 5000 yıllık tarihiyle sarımsak, saçların en büyük dostu, sarımsak artık değişime uğradı, kokusu yok, kullanımı kolay ve artık şampuan!

 

Günlük yaşantımızda saçımıza yaptığımız her işlem, onlara zarar verir ve ömrünü kısaltır, bu işlemlere bağlı olarak önlenebilir saç dökülmeleri yaşarız, yağlanma, koparak dökülme, kullandığımız saç şekillendiricilerinden kaynaklanan dökülmeler önlenebilir saç dökülmeleridir. Önlenemeyen saç dökülmeleri ise genetik, stres ve sağlık sorunlarından kaynaklanan dökülmelerdir. Önlenemeyen saç dökülmesi için mutlaka güçlü bir ürün kullanmak, diğer tüm saç sorunları için ise sarımsak şampuanından yardım almanızı öneriyoruz.

 

Sarımsağın tam 5000 yıllık bir tarihi ılup sarımsağın saça olan faydaları saymakla bitmemektedir. Dökülmeleri durdurmaya yardımcı, yeni saç oluşumlarını destekleyici, saça dair her türlü sorunu çözmede yardımcı olduğu yüzyıllardır bilinmekte. Peki neden herkes rahatlıkla yutularak sarımsak kullanmıyor? Çünkü sarımsağın kullanımı zor ve kokusu ne yazık ki dayanılmaz. Bizler sizin için sarımsağın orjinal halinden ödün vermeden, kokusuz ve kullanımı çok kolay bir şampuan ürettik. Artık sarımsak kullanmak saçlarınızı yıkamak kadar kolay.

Sarımsak Şampuanı Biogreen ve İçeriği

Sarımsak, Isırgan, Buğday, Menekşe, Avokado ve çinko bileşenleri. İçeriğindeki sarımsağın kokusunu gidermek için, yapay parfümler ya da koku gidericiler kullanmak yerine, menekşe ve avokadodan faydalanıldı. Menekşe ve Avokadonun saç üzerinde kepek ve kaşıntıyı gidermek gibi de etkileri vardır.

Neden Biogreen Sarımsak Şampuanı?

Biogreen Sarımsaklı Şampuan yapısında; saçın genel yapısı ve saç derisini güçlendirecek birçok bitki özünü bir arada barındırır. Başlıcaları; sarımsak, ısırgan, menekşe, avokado, buğday özleri ve çinko bileşenidir. Bu ekstrelerin herbirinin saç için faydaları ayrı ayrı bilinmektedir.

1. Sarımsak Yağı: Formülümüzün yapısında miktar ve hacim olarak en çok bulunan temel etken maddeyi oluşturmaktadır. Sarımsak yapısında, A, B, C vitaminleri, allicin, Coq10, selenium, kükürt bazlı eterik yağ içeren ve halk tababetinde birçok konuda faydalanılan temel bitkilerden biridir. Saç için kullanımı binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Saç köklerinde mantarlaşmayı engelleyerek, saç köklerine ulaşan besin miktarını % olarak artırmakta ve saçın genel yapısının daha güçlü olmasını sağlamaktadır. İçerdiği eterik yağ ise saçlı deride kan akışını artırmakta ve deriyi dezenfekte etmektedir. Halk arasında saç kıran denilen rahatsızlığa tedavi amacıyla kullanılması içerdiği bu eterik (kükürt bazlı) yağın etkinliğinden dolayıdır.

2. Isırgan Otu: Şampuan formülleri su bazı altında üretilirler. Bu şampuanın üretim sürecinde saf su yerine pH değeri 5,5 e eşitlenmiş ısırgan otu suyu kullanılmıştır. Isırgan; saç köklerinde DHT birikimini engeller. DHT hormonu erkek ve kadında saç dökülmesinin başlıca faktörlerindendir. Isırganın bu etkisinden dolayı saç daha güçlü bir yapıya kavuşacaktır.

3. Avokado Yağı: Avokado meyvesinden damıtma yöntemi ile elde edilen bu sabit yağ; yoğun miktarda a vitamini ve protein içerir. Bu maddeler saçın genel görünümünde parlaklık ve canlılık sağlanması ve dışsal faktörlerin (yanlış şampuan kullanımı, hava kirliliği vb.) meydana getirdiği yıpranmayı azaltmaya yardımcı olur.

4. Buğday Yağı:Yapısında e vitamini, b grubu vitaminler yönünden zengindir. Bu vitaminler günlük olarak da kullanılabilen saç bakım ürünlerinin temel ham maddelerini oluşturmaktadır. Saçın matlaşmasını engellediği gibi uzama sürecini aktif olarak desteklemektedir.

5. Çinko: Çinko elementi vücudumuz için hayati önem taşıyan temel maddelerdendir. Hemen hemen bütün metabolizmik fonksiyonlarımızın yapısında kullanılır. Ayrıca haricen kullanımında deri ve özellikle saç üzerine olan hücreleri yenileyici ve güçlendirici özelliği çoğu bakım ürününün temelinde kullanımına ana neden olmuştur. Çinko hücre yenilemeyi tetikleyen bir elementtir. Saç ve saç derisi ile ilgili sorunların büyük kısmında ( kepek oluşumu, kaşıntı, pullanma, saçta uzamama vb.) düzenli uygulama sonucu tedavi ettiği bilinmektedir.

Sarımsaklı Şampuan BioGreen’in Kullanımı

Saçlarınızı bol su ile ıslatın bir miktar sarımsak şampuanı ile köpürtün 5 dakika boyunca hafif hareketlerle saç derinize masaj yapın, bol su ile durulayın. Dilerseniz işlemi tekrar edebilirsiniz. Sarımsaklı şampuan, mekanik işlemlere bağlı saç dökülmelerinde, yani fön, saç düzleştirici, saç şekillendirici gibi ürünlere bağlı saç dökülmelerini durdurmakta etkilidir. Yıpranmış saçları onarır, saçları güçlendirir. Hızlı ve etkin sonuçlar doğurur. Ayrıca yağlanmaya bağlı saç dökülmelerini durdurmakta da son derece başarılıdır.

HGF Plus için en ideal şampuan: BioGreen

Sarımsaklı Şampuan

Ayrıca yeni ürünümüz HGF Plus şimdi satışta..


Tarih: 22 Kasım 2009 - 20:01 | Okunma sayısı: 53.154 |
Etiketler:               


Toplam 41 Yorum Yapılmış.

 1. okan diyor ki:

  yaklaşık 7-8 senedir aklınıza gelebilecek şampuan ve saç ürünlerinin hepsini denedim.neredeyse saç hakkında kitap yazacak kadar bilgi topladım.ama pek fazla faydalarını göremedim.son zamanlarda finasterid kullandım .oda başın ön kısmında faydalı değil.dht yi dengeleyelim derken başka sorunlar çıktı.ve saç ektirmekten başka çarem kalmamıştı çünkü ;piyasadaki ürünlere güvenim kalmadı .TAKİ HGF Yİ GÖRENE KADAR.yaklaşık 10 gün önce sarımsak şampuanıyla birlikte aldım .inanılmaz sonuçlar alıyorum.gece uykudan kalkıp aynaya koşuyrum kaç tel çıkmış diye bakıyorum:)bu ürünleri türkiyeye getiren arkadaşlara ne kadar teşekkür etsem az kalır.yok böyle bişey .hani bi söz varya ”anlatılmaz yaşanır”…

 2. Nuray diyor ki:

  mrb bende bu şampuanı sipariş vermek istiyorum acaba kargo ücretini öğrenebilrmiyim

  Merhabalar Nuray Hanım. Ürünümüzün fiyatı 1 adet için 16 TL, 2 adet için 30 TL’dir.

 3. hüseyin zorlu diyor ki:

  merhabalar ben ürününüzü yaklaşık olarak 1 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar pek farkında deilim ama fazla gözle görülür bi şey yok gibi ama 3 ayı bekliycem tabiki bu arada 2 gün önce sipariş etmiştim yuda hgfden 2 tüp daha ama bugün gelir dediler ama gelmedi bi ilgilenirseniz sevinirim,bugün gelmediği içinde hgf olmadığı için kullanamadım
  1 gün verilen aradan tedaviye bi şşey olurmu sizce saygılar…

  Merhabalar Hüseyin Bey. Yuda HGF genellikle ilk ay sadece köklerde çalışır ve saç köklerinizi geliştirmeye çalışır. Saç kökü saç çıkartabilecek erişkinliğe erişemeden belirti göstermez. Daha ilk aydasınız..Unutmayınki Yuda HGF’nin tamamlaması gereken 60 gün daha var.. Ayrıca 1 günlük ara vermeler problem yaratmaz. Yuda HGF ürün kullanımı bırakıldığından sonra 7-15 güne kadar hergün kullanıyormuşcasına etkisini sürdürür.

 4. nur kaya diyor ki:

  Meraba ben 16 yaındayım benim saçlarımda da ciddi sorunlar var .Saçlarımda sıkıntıdan stresten beyazlar çıktı bende saçımı 2 senedir boyuyorum ve saçlarım çok yıprandı ve hızla dökülüyor  şuanda bir tutam saçım kaldı ve dipleri çok açıyor.doktora qittim doktor sabamed şampuanı tavsiye etti 1-2 hafta kulladındım dökülmeyi kesti ama saclarımın telleri inceldi sonradan dökülme tekrar başladı bende bıraktım. şuanda sadece elidor şampuanı kullanıorum felaket dökülüyor saçlarım ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkürler.

  Merhabalar Nur Hanım. Çok yanlış bir yol izlemişsiniz, sizi kimsenin uyarmamış olması da ayrıca üzücü. Öncelikle dışarıdan kimin ne dediğini umursamadan saçlarınız bembeyaz olsa bile asla boyatmayacaksınız. Çok özel bir gün olmadıkça ayda 1 kereden fazla fön çektirmeyecek, saçlarınızı kurutmak için saç kurutma makinesi bile kullanmayacaksınız. 3 ay düzenli olarak Yuda HGF’yi size ücretsiz göndereceğimiz kokusuz sarımsak şampuanı ile kullanacaksınız. Yuda HGF düzenli kullanımla saçınızı orjinal rengine getirerek sizi beyazlardan da kurtaracaktır. Durumunuz hakkında detaylı bilgi edinmek için firmamızı arayın yada telefon numaranızı iletin. Mustafa Bey konu ile alakalı olarak size yardımcı olacaktır.

 5. gurkan bul diyor ki:

  iyi günler ben yaklaşık 1 buçuk aydır biogreen sarmısak şampuanını kullanıyorum saçlarımdaki dökülme azaldı ama saçlarım inanılmaz bi şekilde kepeklenmeye başladı yıkadıktan 1 saat sonra hemen kepek çıkmaya başlıyor bunun sebebi nedir acaba.şimdiden teşekkürler.

  Merhabalar Gürkan Bey. Şampuanımız sadece saç dökülmesini durdurmaz. Eğer saçlarınız yeni çıkışlara müsaitse deriyi açmaya çalışıyor olabilir. Gördüğünüz kepek değil, yenilenmeye çalışan deri yada temizlenmeye çalışan yağ tabakası olabilir. Daha seyrek olarak kullanın. Kısa süre sonra bu tabakalar yok olacaktır.

 6. Tekin Beyaz diyor ki:

  Şampuan kutusu kaç ml olarak satılmakta?

  Merhabalar. Ürünümüz 300 ML’lik ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Düzenli kullanımla 1-1.5 ay civarında yeterli olmaktadır.

 7. serhat toptaş diyor ki:

  slm merbalar bende de sac dokulmesı var yer yerınden  kulak arkalarından her yerınden esıt dokuluyo irsi galıba bu sampuan  bı faydası varmı  tesekkurler

  Merhabalar Serhat Bey. Sarımsaklı Şampuan iyi bir destekleyicidir fakat diğer hiçbir şampuan gibi yeni saçlar çıkartmaya yardımcı olamaz. Bu tür durumlar için ürünü Yuda HGF ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

 8. yasemin ugurlu toy diyor ki:

  kızım  4 yasında hala  sacları cıkmadı  .sarımsaklı sanbuan aldım ne kadar da cıkar.

  Merhabalar Yasemin hanım. Kızınızın 4 yaşında gür saçları olmaması doğaldır. Genellikle bu yaştaki çocukların en fazla 1 tutam saçları olur. Biraz sabırlı olun ve sakın kızınızın üzerinde kozmetik ve kimyasal ürünler kullanmayın. Eğer hiç saç çıkışı olmamışsa dermatolog’a görünün ve bu yaşlarda seyrek saçın olağan olduğunu unutmayın.

 9. BEGÜM diyor ki:

  merhaba..ben 21 yasındayım boyadan dolayı saçlarımm cok yıprandı..özellikle saç uclarım catal catal oldu acaba bu urun saçlarımı onarırmı?

  Merhabalar Begüm Hanım. Ciddi sonuçlar almak istiyorsanız:

  1- Saçlarınızı boyamaktan bir süre uzak durun.
  2- Market şampuanları, saç kremleri vs kesinlikle kullanmayın.
  3- Fön vs gibi mekanik işlemleri uygulamayın.

  1 tüp Yuda HGF ile birlikte 1 adet sarımsak şampuanı sipariş verin. Günde 2+2 olmak üzere 4 sprey Yuda HGF kullanıp 2-3 günde bir saçınızı sarımsak şampuanımızla yıkayın. 1 ay içerisinde olumlu sonuçları kolayca gözlemleyebilirsiniz.

 10. erdem baş diyor ki:

  3 yıldan berialopesi areta tesişi koydular tedavisini gördüm kortison ilaç kullandım rogain kullandım kafama igne vurdular ve hala sacım cıkmadı ne yapmalıyım?kipriklerim saçlarımrımda döküldü bu konuda bize yardımcı olmanızı bekleriz.

  Merhabalar Erdem Bey. Yuda HGF sizin durumunuz için maalesef yeterli olmayacaktır. Tavsiye etmeyi hiç istemesemde kortizonlu kremleri denemenizde yarar var. Ayrıca durumunuz kozmetik amaçlı ürünlerle çözülemeyeceğinden saç ürünlerine para harcamayın.

Yorum Yapabilirsiniz

Tuğra Medikal